Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2018-08
2018-09
2018-10
2018-11
2018-12
2019-01
2019-03
2019-05
2019-06
Zikloa
Guztiak
Hiria
Guztiak
Donostia / San Sebastián
Linz
Munich
Bregenz
Muskiz
Sarreren informazioa
04
abendua, 2018
Asteartea, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
Brucknerhaus, Linz
Robert Treviño
Linz
06
abendua, 2018
Osteguna, 20:00
h.
Beste jarduera batzuk
Herkulessaal, Munich
Robert Treviño
Munich
08
abendua, 2018
Larunbata, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
Festspielhaus, Bregenz
Robert Treviño
Bregenz
13
abendua, 2018
Osteguna, 20:00
h.
Beste jarduera batzuk
Donostiako Orfeoiko Bazkide eta Adiskideen Kontzertua
José Antonio Sainz Alfaro
Donostia / San Sebastián
15
abendua, 2018
Larunbata, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
EOS Herrietan: Tantris Ensemble Muskizen
Carlos Ocaña
Muskiz
20
abendua, 2018
Osteguna, 20:00
h.
Beste jarduera batzuk
Cita Alzheimerren aldeko Gabon Kontzertua
Juanjo Ocón
Donostia / San Sebastián
Beste jarduera batzuk
Orkestra, aktibo kultural-musikala Kulturaren arloan duen ekarpena aberastuko duten s...
Informazio gehiago
2018 12 Zikloak/beste jarduera batzuk 1, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2018-12 page-kontzertuak-eta-sarrerak-2018-12-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2018-12-zikloak-beste-jarduera-batzuk-0 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin