Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2018-09
2018-10
2018-11
2019-02
2019-03
2019-04
2019-05
2019-06
Zikloa
Guztiak
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Sarreren informazioa
06
maiatza, 2019
Astelehena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Bihotz mindua
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián A
07
maiatza, 2019
Asteartea, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Bihotz mindua
Robert Treviño
Pamplona-Iruña
08
maiatza, 2019
Asteazkena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Bihotz mindua
Robert Treviño
Bilbao
09
maiatza, 2019
Osteguna, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Bihotz mindua
Robert Treviño
Vitoria-Gasteiz
10
maiatza, 2019
Ostirala, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Bihotz mindua
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián B
23
maiatza, 2019
Osteguna, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Heriotza jauregian
Robert Treviño
Bilbao
24
maiatza, 2019
Ostirala, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Heriotza jauregian
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián A
27
maiatza, 2019
Astelehena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Heriotza jauregian
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián B
28
maiatza, 2019
Asteartea, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Heriotza jauregian
Robert Treviño
Pamplona-Iruña
30
maiatza, 2019
Osteguna, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Heriotza jauregian
Robert Treviño
Vitoria-Gasteiz
Abonu Denboraldia
Hurrengo Abonu-Denboraldian, luzea izango da berriz ere Robert Treviño zuzendari...
Informazio gehiago
2019 05 Zikloak/abonu denboraldia 5, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2019-05 page-kontzertuak-eta-sarrerak-2019-05-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2019-05-zikloak-abonu-denboraldia-0 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin