Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2020-09
2020-10
2020-11
2020-12
2021-01
2021-02
2021-03
2021-04
2021-05
2021-06
Zikloa
Guztiak
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Sarreren informazioa
05
martxoa, 2021
Ostirala, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Mahler
Pamplona-Iruña
05
martxoa, 2021
Ostirala, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Mahler
Pamplona-Iruña
11
martxoa, 2021
Osteguna, 17:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Donostia / San Sebastián
11
martxoa, 2021
Osteguna, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Donostia / San Sebastián
12
martxoa, 2021
Ostirala, 17:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Donostia / San Sebastián
12
martxoa, 2021
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Donostia / San Sebastián
15
martxoa, 2021
Astelehena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Vitoria-Gasteiz
16
martxoa, 2021
Asteartea, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Pamplona-Iruña
16
martxoa, 2021
Asteartea, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Pamplona-Iruña
17
martxoa, 2021
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Bilbao
18
martxoa, 2021
Osteguna, 17:30
h.
Abonu Denboraldia
Bidaiak
Gemma New
Donostia / San Sebastián
Abonu Denboraldia
Denboraldi honetan Erromantizismoaren eraikuntzan jarriko dugu arreta, musika arte gisa aldarrika...
Informazio gehiago
2021 03 Zikloak/abonu denboraldia 5, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2021-03 page-kontzertuak-eta-sarrerak-2021-03-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2021-03-zikloak-abonu-denboraldia-2 page-kontzertuak-eta-sarrerak-2021-03-zikloak-abonu-denboraldia-2-pamplona-iruna i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin