Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2019-10
2019-11
2019-12
2020-01
2020-03
2020-04
2020-05
2020-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Sarreren informazioa
02
urria, 2019
Asteazkena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Zain
Robert Treviño
Bilbao
08
azaroa, 2019
Ostirala, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Planetak
Juanjo Mena
Bilbao
11
abendua, 2019
Asteazkena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Ravel
Robert Treviño
Bilbao
11
urtarrila, 2020
Larunbata, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Aingerua
Robert Treviño
Bilbao
23
urtarrila, 2020
Osteguna, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Lurra
Robert Treviño
Bilbao
21
martxoa, 2020
Larunbata, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Fantastique
Pinchas Steinberg
Bilbao
28
martxoa, 2020
Larunbata, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Sheherazade
Mei-Ann Chen
Bilbao
29
apirila, 2020
Asteazkena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Urrezko araua
Robert Trevino
Bilbao
08
maiatza, 2020
Ostirala, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Mundu Berria
Georg Mark
Bilbao
03
ekaina, 2020
Asteazkena, 20:00
h.
Abonu Denboraldia
Transzendentzia
Robert Treviño
Bilbao
Abonu Denboraldia
"Ontziratu zaitez Denboraldi honetan egingo ditugun bidaia ugarietan....
Informazio gehiago
All Zikloak/abonu denboraldia 5 Bilbao bilbo, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-abonu-denboraldia-1 page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-abonu-denboraldia-1-bilbao-bilbo i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin