Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2020-09
2020-10
2020-11
2020-12
2021-01
2021-02
2021-03
2021-04
2021-05
2021-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Musika Gela
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Bilbao
Sarreren informazioa
25
iraila, 2020
Ostirala, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Vitoria-Gasteiz
25
iraila, 2020
Ostirala, 20:30
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Vitoria-Gasteiz
28
iraila, 2020
Astelehena, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián A
28
iraila, 2020
Astelehena, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián A
29
iraila, 2020
Asteartea, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián B
29
iraila, 2020
Asteartea, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián B
30
iraila, 2020
Asteazkena, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Bilbao
30
iraila, 2020
Asteazkena, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Bilbao
01
urria, 2020
Osteguna, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Pamplona-Iruña
01
urria, 2020
Osteguna, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Schubert
Robert Treviño
Pamplona-Iruña
29
urria, 2020
Osteguna, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Wagner
Michel Tabachnik
Donostia / San Sebastián
Abonu Denboraldia
Denboraldi honetan Erromantizismoaren eraikuntzan jarriko dugu arreta, musika arte gisa aldarrika...
Informazio gehiago
All Zikloak/abonu denboraldia 5, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-abonu-denboraldia-2 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin