Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2021-10
2021-11
2021-12
2022-02
2022-03
2022-04
2022-05
2022-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Sarreren informazioa
02
urria, 2021
Larunbata, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
BRAHMS Fest
Robert Treviño
Bilbao
06
urria, 2021
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
BRAHMS Fest
Robert Treviño
Bilbao
03
azaroa, 2021
Asteazkena, 18:00
h.
Abonu Denboraldia
Txaikovski + Gaigne
Jaume Santonja
Bilbao
03
azaroa, 2021
Asteazkena, 20:15
h.
Abonu Denboraldia
Txaikovski + Gaigne
Jaume Santonja
Bilbao
08
abendua, 2021
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Xostakovitx + Ginastera
Robert Treviño
Bilbao
05
otsaila, 2022
Larunbata, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Beethoven + Bartok / Mérah
Mei-Ann Chen
Bilbao
23
otsaila, 2022
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Bernstein + Zhou
Robert Treviño
Bilbao
23
martxoa, 2022
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Brahms Requiem
Georg Mark
Bilbao
09
apirila, 2022
Larunbata, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Dvorak + Smetana
Pietari Inkinen
Bilbao
04
maiatza, 2022
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Mahler
Robert Treviño
Bilbao
13
maiatza, 2022
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Dutilleux + Elgar / Catalán
Robert Trevino
Bilbao
Abonu Denboraldia
Duela urtebete programatutako artista eta obrak berreskuratzea,musika asko eta ona deskubritzea e...
Informazio gehiago
All Zikloak/abonu denboraldia 5 Bilbao bilbo, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-abonu-denboraldia-3 page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-abonu-denboraldia-3-bilbao-bilbo i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin