Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2019-10
2019-11
2020-02
2020-03
2020-05
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Musika Gela
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Donostia / San Sebastián
Sarreren informazioa
19
urria, 2019
Larunbata, 11:00
h.
Musika Gela
Mozart, Nannerl eta Lagunak
Donostia / San Sebastián
19
urria, 2019
Larunbata, 12:30
h.
Musika Gela
Mozart, Nannerl eta Lagunak
Donostia / San Sebastián
24
urria, 2019
Osteguna, 11:15
h.
Musika Gela
Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak
Donostia / San Sebastián
22
azaroa, 2019
Ostirala, 11:30
h.
Musika Gela
Eskola Kontzertuak: Urrutiko Lurraldeak
Maite Aurrekoetxea
Donostia / San Sebastián
18
otsaila, 2020
Asteartea, 11:15
h.
Musika Gela
Eskola Kontzertuak: Ekomusik
Donostia / San Sebastián
27
otsaila, 2020
Osteguna, 11:30
h.
Musika Gela
Eskola Kontzertuak: Maitasun epikoak
Lucía Marín
Donostia / San Sebastián
28
otsaila, 2020
Ostirala, 19:00
h.
Musika Gela
Maitasun epikoak
Lucía Marín
Vitoria/Gasteiz
01
martxoa, 2020
Igandea, 17:00
h.
Musika Gela
Mozart, Nannerl eta Lagunak
Vitoria/Gasteiz
01
martxoa, 2020
Igandea, 18:30
h.
Musika Gela
Mozart, Nannerl eta Lagunak
Vitoria/Gasteiz
16
maiatza, 2020
Larunbata, 18:00
h.
Musika Gela
Ekomusik
Donostia / San Sebastián
17
maiatza, 2020
Igandea, 18:00
h.
Musika Gela
Ekomusik
Vitoria/Gasteiz
Musika Gela
Euskadiko Orkestra Sinfonikoaren hezkuntza-ziklo Musika Gelaren baitan lau produkzio propio aurke...
Informazio gehiago
All Zikloak/musika gela 5, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-musika-gela-1 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin