Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Konpromiso soziala
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2023-06
2023-08
2023-09
2023-10
2023-11
2023-12
2024-01
2024-02
2024-03
2024-04
2024-05
2024-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Donostia
Sarreren informazioa
01
abendua, 2023
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Ravel / Falla
Juanjo Mena
Pamplona-Iruña
02
abendua, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
5. Matinéea: Subito
Donostia
11
abendua, 2023
Astelehena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Copland / Mahler
Juraj Valcuha
Bilbao
12
abendua, 2023
Asteartea, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Copland / Mahler
Juraj Valcuha
Pamplona-Iruña
13
abendua, 2023
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Copland / Mahler
Juraj Valcuha
Donostia-San Sebastián A
14
abendua, 2023
Osteguna, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Copland / Mahler
Juraj Valcuha
Donostia-San Sebastián B
15
abendua, 2023
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Copland / Mahler
Juraj Valcuha
Vitoria-Gasteiz
16
abendua, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
6. Matinéea: Alfonso Gómez
Donostia
20
abendua, 2023
Asteazkena, 20:00
h.
Bestelako jarduerak
El Diario Vascoren Gabonetako kontzertua
Juanjo Ocón
Donostia
Abonu Denboraldia
Euskadiko Orkestraren Kontzertu Denboraldi berri honetan sortzen eta eraldatzen duen gizakiarenga...
Informazio gehiago
2023 12, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-2023-12 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin