Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Amaia Villarón Administraria administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Apirila

1 Og
2 Or
3 Lr
4 Ig
5 Al
6 Ar
7 Az
8 Og
9 Or
10 Lr
10 apirila, 2021 Larunbata, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Bilbao/Bilbo
Bruckner
11 Ig
12 Al
13 Ar
13 apirila, 2021 Asteartea, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Pamplona/Iruña
Bruckner
14 Az
14 apirila, 2021 Asteazkena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Vitoria/Gasteiz
Bruckner
15 Og
16 Or
16 apirila, 2021 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Bilbao/Bilbo
Bruckner
17 Lr
17 apirila, 2021 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 13. Matinéea: Jon Urdapilleta Donostia / San Sebastián
13. Matinéea: Jon Urdapilleta
18 Ig
18 apirila, 2021 Igandea, 18:00 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 Al
19 apirila, 2021 Astelehena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Bruckner
20 Ar
20 apirila, 2021 Asteartea, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Bruckner
21 Az
21 apirila, 2021 Asteazkena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Bruckner
22 Og
22 apirila, 2021 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bruckner Robert Treviño Pamplona/Iruña Sarrerak erosi
Bruckner
23 Or
24 Lr
25 Ig
26 Al
27 Ar
28 Az
29 Og
30 Or