Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Amaia Villarón Administraria administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urria

1 Og
2 Or
3 Lr
4 Ig
5 Al
6 Ar
7 Az
8 Og
9 Or
10 Lr
10 urria, 2020 Larunbata, 10:00 h.
Miramongo Matinéeak 1. Matinéea: Belharra Donostia / San Sebastián
1. Matinéea: Belharra
11 Ig
12 Al
13 Ar
14 Az
15 Og
16 Or
17 Lr
18 Ig
19 Al
20 Ar
21 Az
22 Og
23 Or
24 Lr
24 urria, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 2. Matinéea: Haizea eta pianoa Donostia / San Sebastián
2. Matinéea: Haizea eta pianoa
25 Ig
26 Al
27 Ar
28 Az
29 Og
29 urria, 2020 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Wagner Michel Tabachnik Donostia / San Sebastián
Wagner
30 Or
30 urria, 2020 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Wagner Michel Tabachnik Donostia / San Sebastián
Wagner
31 Lr