Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Amaia Villarón Administraria administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Azaroa

1 Ig
2 Al
3 Ar
4 Az
5 Og
6 Or
7 Lr
8 Ig
9 Al
10 Ar
11 Az
12 Og
13 Or
14 Lr
14 azaroa, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 4. Matinéea: Arima Boskotea Donostia / San Sebastián
4. Matinéea: Arima Boskotea
14 azaroa, 2020 Larunbata, 18:00 h.
Musika Gela Ekomusik Donostia / San Sebastián
Ekomusik
15 Ig
16 Al
17 Ar
18 Az
19 Og
20 Or
21 Lr
21 azaroa, 2020 Larunbata, 19:00 h.
Beste jarduera batzuk ABAO Bilbao Opera: Alzira Bilbao
ABAO Bilbao Opera: Alzira
22 Ig
23 Al
24 Ar
24 azaroa, 2020 Asteartea, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO Bilbao Opera: Alzira Bilbao
ABAO Bilbao Opera: Alzira
25 Az
26 Og
27 Or
27 azaroa, 2020 Ostirala, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO Bilbao Opera: Alzira Bilbao
ABAO Bilbao Opera: Alzira
28 Lr
29 Ig
30 Al
30 azaroa, 2020 Astelehena, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO Bilbao Opera: Alzira Bilbao
ABAO Bilbao Opera: Alzira