Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa * anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak ngalardi@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea ** mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Bitarteko lan-kontratua | ** Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urria

1 Al
2 Ar
3 Az
4 Og
5 Or
6 Lr
7 Ig
8 Al
9 Ar
10 Az
11 Og
12 Or
13 Lr
13 urria, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 2. Matinéea: Pintoresco Boskotea Donostia / San Sebastián
2. Matinéea: Pintoresco Boskotea
14 Ig
15 Al
16 Ar
17 Az
18 Og
19 Or
20 Lr
20 urria, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Musika Gela Uauatxua Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Uauatxua
20 urria, 2018 Larunbata, 12:30 h.
Musika Gela Uauatxua Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Uauatxua
20 urria, 2018 Larunbata, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
21 Ig
22 Al
23 Ar
23 urria, 2018 Asteartea, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
24 Az
25 Og
26 Or
26 urria, 2018 Ostirala, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
27 Lr
27 urria, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 3. Matinéea: Euskal Barrokensemble Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
3. Matinéea: Euskal Barrokensemble
27 urria, 2018 Larunbata, 12:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
28 Ig
29 Al
29 urria, 2018 Astelehena, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
30 Ar
31 Az