Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Idoia Tovar Administrazio Zuzendaria itovar@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa * anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak ngalardi@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea ** mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia *
Atezaina
Javier Elvira

* Bitarteko lan-kontratua | ** Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Abuztua

1 Az
2 Og
3 Or
4 Lr
5 Ig
6 Al
7 Ar
8 Az
9 Og
10 Or
11 Lr
11 abuztua, 2018 Larunbata, 19:00 h.
Beste jarduera batzuk Musika Hamabostaldia: “Italiarra Aljerren” (opera), G. Rossini Donostia / San Sebastián
Musika Hamabostaldia: “Italiarra Aljerren” (opera), G. Rossini
12 Ig
13 Al
13 abuztua, 2018 Astelehena, 19:00 h.
Beste jarduera batzuk Musika Hamabostaldia: “Italiarra Aljerren” (opera), G. Rossini Donostia / San Sebastián
Musika Hamabostaldia: “Italiarra Aljerren” (opera), G. Rossini
14 Ar
15 Az
16 Og
17 Or
18 Lr
18 abuztua, 2018 Larunbata, 20:00 h.
Beste jarduera batzuk Musika Hamabostaldia: Euskadiko Orkestra Sinfonikoa / Andra Mari Abesbatza Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Musika Hamabostaldia: Euskadiko Orkestra Sinfonikoa / Andra Mari Abesbatza
19 Ig
20 Al
21 Ar
22 Az
23 Og
24 Or
25 Lr
26 Ig
27 Al
28 Ar
29 Az
30 Og
31 Or