Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Idoia Tovar Administrazio Zuzendaria itovar@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa * anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak ngalardi@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea ** mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia *
Atezaina
Javier Elvira

* Bitarteko lan-kontratua | ** Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Maiatza

1 Ar
2 Az
3 Og
4 Or
5 Lr
6 Ig
7 Al
8 Ar
9 Az
10 Og
10 maiatza, 2018 Osteguna, 09:45 h.
Musika Gela Beethoven: Pastorala Birgit Kolar Donostia / San Sebastián
Beethoven: Pastorala
11 Or
11 maiatza, 2018 Ostirala, 19:00 h.
Musika Gela Beethoven: Pastorala Birgit Kolar Vitoria/Gasteiz
Beethoven: Pastorala
12 Lr
12 maiatza, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 14. Matinéea: Enrike Solinís & Euskal Barrokensemble (berria) Donostia / San Sebastián
14. Matinéea: Enrike Solinís & Euskal Barrokensemble (berria)
13 Ig
14 Al
15 Ar
16 Az
17 Og
18 Or
18 maiatza, 2018 Ostirala, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk Madril: XLV Ciclo de Grandes Autores e Intérpretes de la Música Gilbert Varga Madrid
Madril: XLV Ciclo de Grandes Autores e Intérpretes de la Música
19 Lr
20 Ig
21 Al
22 Ar
23 Az
24 Og
25 Or
26 Lr
26 maiatza, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 15. Matinéea: Hemiola Laukotea (berria) Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
15. Matinéea: Hemiola Laukotea (berria)
26 maiatza, 2018 Larunbata, 20:30 h.
Beste jarduera batzuk Musikaste 2018: Amaiera-kontzertua Robert Treviño Errenteria Sarrerak erosi
Musikaste 2018: Amaiera-kontzertua
27 Ig
28 Al
29 Ar
30 Az
31 Og
31 maiatza, 2018 Osteguna, 20:00 h.
Abonu-denboraldia Eztanda isila Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Eztanda isila