Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Amaia Villarón Administraria administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Iraila

1 Az
2 Og
3 Or
4 Lr
5 Ig
6 Al
7 Ar
8 Az
9 Og
10 Or
11 Lr
11 iraila, 2021 Larunbata, 19:30 h.
Bestelako jarduerak AECC 50. urteurreneko inaugurazio-kontzertua Juanjo Mena Bilbao/Bilbo
AECC 50. urteurreneko inaugurazio-kontzertua
12 Ig
13 Al
14 Ar
15 Az
16 Og
16 iraila, 2021 Osteguna, 19:30 h.
Bestelako jarduerak Kontzertua Elorrion Jordi Rodríguez Cayuelas Elorrio
Kontzertua Elorrion
17 Or
18 Lr
19 Ig
20 Al
20 iraila, 2021 Astelehena, 19:00 h.
Bestelako jarduerak BBVA Fundazioaren Jakintzaren Mugak Sariak Robert Treviño Bilbao/Bilbo
BBVA Fundazioaren Jakintzaren Mugak Sariak
21 Ar
22 Az
23 Og
24 Or
25 Lr
26 Ig
27 Al
27 iraila, 2021 Astelehena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia BRAHMS Fest Robert Treviño Pamplona/Iruña Sarrerak erosi
BRAHMS Fest
28 Ar
28 iraila, 2021 Asteartea, 19:30 h.
Abonu Denboraldia BRAHMS Fest Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
BRAHMS Fest
29 Az
29 iraila, 2021 Asteazkena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia BRAHMS Fest Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
BRAHMS Fest
30 Og
30 iraila, 2021 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia BRAHMS Fest Robert Treviño Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
BRAHMS Fest