Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak
Amaia Villarón Administraria | Langileak administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Martxoa

1 Ig
2 Al
3 Ar
4 Az
5 Og
6 Or
7 Lr
8 Ig
9 Al
10 Ar
11 Az
12 Og
13 Or
14 Lr
15 Ig
16 Al
16 martxoa, 2020 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Fantastique Pinchas Steinberg Pamplona/Iruña
Fantastique
17 Ar
17 martxoa, 2020 Asteartea, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Fantastique Pinchas Steinberg Donostia / San Sebastián
Fantastique
18 Az
18 martxoa, 2020 Asteazkena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Fantastique Pinchas Steinberg Vitoria/Gasteiz
Fantastique
19 Og
20 Or
20 martxoa, 2020 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Fantastique Pinchas Steinberg Donostia / San Sebastián
Fantastique
21 Lr
21 martxoa, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 11. Matinéea: Belharra Donostia / San Sebastián
11. Matinéea: Belharra
21 martxoa, 2020 Larunbata, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Fantastique Pinchas Steinberg Bilbao/Bilbo
Fantastique
22 Ig
23 Al
24 Ar
25 Az
26 Og
27 Or
28 Lr
28 martxoa, 2020 Larunbata, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Sheherazade Mei-Ann Chen Bilbao/Bilbo
Sheherazade
29 Ig
30 Al
30 martxoa, 2020 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Sheherazade Mei-Ann Chen Donostia / San Sebastián
Sheherazade
31 Ar
31 martxoa, 2020 Asteartea, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Sheherazade Mei-Ann Chen Pamplona/Iruña
Sheherazade