Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Amaia Villarón Administraria administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urtarrila

1 Lr
2 Ig
3 Al
4 Ar
5 Az
6 Og
7 Or
8 Lr
9 Ig
10 Al
11 Ar
12 Az
13 Og
14 Or
15 Lr
15 urtarrila, 2022 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 7. Matinéea: Arah Donostia / San Sebastián
7. Matinéea: Arah
16 Ig
17 Al
18 Ar
19 Az
19 urtarrila, 2022 Asteazkena, 09:45 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Living Room Music (Bertan behera) Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Living Room Music (Bertan behera)
20 Og
21 Or
22 Lr
22 urtarrila, 2022 Larunbata, 11:00 h.
Musika Gela Living Room Music (Bertan behera) Donostia / San Sebastián
Living Room Music (Bertan behera)
22 urtarrila, 2022 Larunbata, 12:30 h.
Musika Gela Living Room Music (Bertan behera) Donostia / San Sebastián
Living Room Music (Bertan behera)
22 urtarrila, 2022 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: La Clemenza di Tito Riccardo Frizza Bilbao/Bilbo
ABAO: La Clemenza di Tito
23 Ig
24 Al
24 urtarrila, 2022 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: La Clemenza di Tito Riccardo Frizza Bilbao/Bilbo
ABAO: La Clemenza di Tito
25 Ar
26 Az
26 urtarrila, 2022 Asteazkena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: La Clemenza di Tito Riccardo Frizza Bilbao/Bilbo
ABAO: La Clemenza di Tito
27 Og
27 urtarrila, 2022 Osteguna, 11:15 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Living Room Music (Bertan behera) Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Living Room Music (Bertan behera)
28 Or
28 urtarrila, 2022 Ostirala, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: La Clemenza di Tito Riccardo Frizza Bilbao/Bilbo
ABAO: La Clemenza di Tito
29 Lr
29 urtarrila, 2022 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 8. Matinéea: Easo Abesbatza Donostia / San Sebastián
8. Matinéea: Easo Abesbatza
30 Ig
30 urtarrila, 2022 Igandea, 17:00 h.
Musika Gela Euskadiko Orkestra Cirkus Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Euskadiko Orkestra Cirkus
30 urtarrila, 2022 Igandea, 18:30 h.
Musika Gela Euskadiko Orkestra Cirkus Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Euskadiko Orkestra Cirkus
31 Al
31 urtarrila, 2022 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: La Clemenza di Tito Riccardo Frizza Bilbao/Bilbo
ABAO: La Clemenza di Tito