Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak
Aitziber Garayalde Administraria | Langileak agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Apirila

1 Al
2 Ar
3 Az
4 Og
5 Or
6 Lr
7 Ig
8 Al
9 Ar
10 Az
11 Og
11 apirila, 2019 Osteguna, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Jeinu korala Hans Graf Vitoria/Gasteiz
Jeinu korala
12 Or
12 apirila, 2019 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Jeinu korala Hans Graf Donostia / San Sebastián
Jeinu korala
13 Lr
13 apirila, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 13. Matinéea: Alma Hirukotea Donostia / San Sebastián
13. Matinéea: Alma Hirukotea
13 apirila, 2019 Larunbata, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Jeinu korala Hans Graf Bilbao/Bilbo
Jeinu korala
14 Ig
14 apirila, 2019 Igandea, 18:00 h.
Musika Gela Isiltasunaren haitzuloa Vitoria/Gasteiz
Isiltasunaren haitzuloa
15 Al
16 Ar
17 Az
18 Og
19 Or
20 Lr
21 Ig
22 Al
23 Ar
24 Az
25 Og
26 Or
27 Lr
28 Ig
29 Al
30 Ar