Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak ngalardi@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria | Langileak agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Otsaila

1 Or
2 Lr
3 Ig
4 Al
5 Ar
6 Az
7 Og
8 Or
9 Lr
10 Ig
11 Al
12 Ar
13 Az
14 Og
14 otsaila, 2019 Osteguna, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Croissant, plié eta relevé Mélanie Levy-Thiébaut Donostia / San Sebastián
Croissant, plié eta relevé
15 Or
15 otsaila, 2019 Ostirala, 16:00 h.
Abonu Denboraldia Croissant, plié eta relevé Mélanie Levy-Thiébaut Donostia / San Sebastián
Croissant, plié eta relevé
15 otsaila, 2019 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Croissant, plié eta relevé Mélanie Levy-Thiébaut Donostia / San Sebastián
Croissant, plié eta relevé
16 Lr
17 Ig
17 otsaila, 2019 Igandea, 17:00 h.
Musika Gela Uauatxua Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Uauatxua
17 otsaila, 2019 Igandea, 18:30 h.
Musika Gela Uauatxua Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Uauatxua
18 Al
19 Ar
19 otsaila, 2019 Asteartea, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Croissant, plié eta relevé Mélanie Levy-Thiébaut Pamplona/Iruña Sarrerak erosi
Croissant, plié eta relevé
20 Az
21 Og
21 otsaila, 2019 Osteguna, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Croissant, plié eta relevé Mélanie Levy-Thiébaut Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
Croissant, plié eta relevé
22 Or
22 otsaila, 2019 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Izotz-pokerra Mélanie Levy-Thiébaut Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Izotz-pokerra
23 Lr
23 otsaila, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 10. Matinéea: Quintetto Appassionato Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
10. Matinéea: Quintetto Appassionato
23 otsaila, 2019 Larunbata, 18:00 h.
Musika Gela Isiltasunaren haitzuloa Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Isiltasunaren haitzuloa
24 Ig
25 Al
26 Ar
27 Az
28 Og