Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak
Amaia Villarón Administraria | Langileak administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Iraila

1 Ig
2 Al
3 Ar
4 Az
5 Og
6 Or
7 Lr
8 Ig
9 Al
10 Ar
11 Az
12 Og
13 Or
14 Lr
14 iraila, 2019 Larunbata, 18:00 h.
Bestelako jarduerak Humanity at Music: Sinfonia kooperatiboa Fernando Velázquez Vitoria/Gasteiz
Humanity at Music: Sinfonia kooperatiboa
15 Ig
16 Al
17 Ar
18 Az
19 Og
20 Or
21 Lr
21 iraila, 2019 Larunbata, 12:00 h.
Bestelako jarduerak Zinemaldia: Kontzertua & Proiekzioa Juan José Ocón Donostia / San Sebastián
Zinemaldia: Kontzertua & Proiekzioa
22 Ig
23 Al
24 Ar
25 Az
26 Og
27 Or
27 iraila, 2019 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Zain Robert Treviño Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Zain
28 Lr
28 iraila, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 1. Matinéea: Original Quintet Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
1. Matinéea: Original Quintet
29 Ig
30 Al
30 iraila, 2019 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Zain Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Zain