Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak
Amaia Villarón Administraria | Langileak administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urria

1 Ar
2 Az
3 Og
4 Or
5 Lr
6 Ig
7 Al
8 Ar
9 Az
10 Og
11 Or
12 Lr
13 Ig
14 Al
15 Ar
16 Az
17 Og
18 Or
19 Lr
19 urria, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 urria, 2019 Larunbata, 12:30 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 urria, 2019 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
20 Ig
21 Al
21 urria, 2019 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
22 Ar
22 urria, 2019 Asteartea, 18:00 h.
Bestelako jarduerak Parke Gipuzkoaren XXV. urteurrena Donostia / San Sebastián
Parke Gipuzkoaren XXV. urteurrena
23 Az
24 Og
24 urria, 2019 Osteguna, 11:15 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak
25 Or
25 urria, 2019 Ostirala, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
26 Lr
26 urria, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 3. Matinéea: Josu Okiñena Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
3. Matinéea: Josu Okiñena
26 urria, 2019 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
27 Ig
28 Al
28 urria, 2019 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
29 Ar
30 Az
31 Og