Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak
Amaia Villarón Administraria | Langileak administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urtarrila

1 Az
2 Og
3 Or
4 Lr
5 Ig
6 Al
7 Ar
8 Az
9 Og
10 Or
10 urtarrila, 2020 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Aingerua Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aingerua
11 Lr
11 urtarrila, 2020 Larunbata, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Aingerua Robert Treviño Bilbao/Bilbo
Aingerua
12 Ig
13 Al
13 urtarrila, 2020 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Aingerua Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aingerua
14 Ar
14 urtarrila, 2020 Asteartea, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Aingerua Robert Treviño Vitoria/Gasteiz
Aingerua
15 Az
15 urtarrila, 2020 Asteazkena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Aingerua Robert Treviño Pamplona/Iruña
Aingerua
16 Og
17 Or
18 Lr
18 urtarrila, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 7. Matinéea: Kolpeka Perkusio-taldea Donostia / San Sebastián
7. Matinéea: Kolpeka Perkusio-taldea
19 Ig
20 Al
21 Ar
22 Az
22 urtarrila, 2020 Asteazkena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Lurra Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Lurra
23 Og
23 urtarrila, 2020 Osteguna, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Lurra Robert Treviño Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
Lurra
24 Or
25 Lr
25 urtarrila, 2020 Larunbata, 20:00 h.
Bestelako jarduerak Kontzertua Pariseko Théâtre des Champs-Élyséesen Robert Treviño Paris Sarrerak erosi
Kontzertua Pariseko Théâtre des Champs-Élyséesen
26 Ig
27 Al
28 Ar
29 Az
29 urtarrila, 2020 Asteazkena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Lurra Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Lurra
30 Og
31 Or
31 urtarrila, 2020 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Lurra Robert Treviño Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Lurra