Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Aitziber Garayalde Administraria agarayalde@euskadikoorkestra.eus
Amaia Villarón Administraria administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Azaroa

1 Al
2 Ar
3 Az
4 Og
5 Or
6 Lr
7 Ig
8 Al
9 Ar
10 Az
11 Og
12 Or
13 Lr
14 Ig
15 Al
16 Ar
17 Az
18 Og
18 azaroa, 2021 Osteguna, 09:45 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Euskadiko Orkestra Cirkus Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Euskadiko Orkestra Cirkus
19 Or
20 Lr
20 azaroa, 2021 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci Bilbao/Bilbo
ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci
21 Ig
22 Al
23 Ar
23 azaroa, 2021 Asteartea, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci Bilbao/Bilbo
ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci
24 Az
25 Og
25 azaroa, 2021 Osteguna, 11:15 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Euskadiko Orkestra Cirkus Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Euskadiko Orkestra Cirkus
26 Or
26 azaroa, 2021 Ostirala, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci Bilbao/Bilbo
ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci
27 Lr
27 azaroa, 2021 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 5. Matinéea: Arima Boskotea Donostia / San Sebastián
5. Matinéea: Arima Boskotea
27 azaroa, 2021 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak Durango: Mozart, Nannerl eta Lagunak Durango
Durango: Mozart, Nannerl eta Lagunak
28 Ig
29 Al
29 azaroa, 2021 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: Cavalleria Rusticana / Pagliacci
30 Ar