Orkestra

Administrazioa

Zuzendaritza Nagusia
Oriol Roch Zuzendari Nagusia
Idoia Zubizarreta Zuzendaritza Idazkaria izubizarreta@euskadikoorkestra.eus
Teknika Saila
Joxe Inazio Usabiaga Zuzendari Teknikoa jiusabiaga@euskadikoorkestra.eus
Pilar Maiz Administraria | Artistak pmaiz@euskadikoorkestra.eus
Marina Aguirreche Errejidorea maguirreche@euskadikoorkestra.eus
Nekane Zurutuza Musika-artxibategia nzurutuza@euskadikoorkestra.eus
Komunikazioa
Miren Elosegui Komunikazio Zuzendaria melosegui@euskadikoorkestra.eus
Iban Lertxundi Prentsa ilertxundi@euskadikoorkestra.eus
Miren Maite Azpiroz Administraria | Abonatuak mazpiroz@euskadikoorkestra.eus
Administrazioa
Saioa Aldasoro Administrazio Zuzendaria saldasoro@euskadikoorkestra.eus
Arantxa Napal Administrazio Zuzendariondokoa anapal@euskadikoorkestra.eus
Nieves Galardi Administraria | Langileak
Amaia Villarón Administraria | Langileak administrazioa@euskadikoorkestra.eus
Hezkuntza Proiektuak | MUSIKA GELA
Mikel Cañada Koordinatzailea * mcanada@euskadikoorkestra.eus
Muntatzaileak | Gidariak
Juan Tomas Olazaguirre
Xabier Garcia
Atezaina
Javier Elvira

* Kanpoko laguntzailea

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Azaroa

1 Or
2 Lr
3 Ig
4 Al
5 Ar
6 Az
7 Og
8 Or
9 Lr
10 Ig
11 Al
12 Ar
13 Az
14 Og
14 azaroa, 2019 Osteguna, 20:00 h.
Bestelako jarduerak Donostiako Orfeoiko Bazkide eta Adiskideen Kontzertua José Antonio Sainz Alfaro Donostia / San Sebastián
Donostiako Orfeoiko Bazkide eta Adiskideen Kontzertua
15 Or
16 Lr
17 Ig
18 Al
19 Ar
20 Az
21 Og
22 Or
22 azaroa, 2019 Ostirala, 11:30 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Urrutiko Lurraldeak Maite Aurrekoetxea Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Urrutiko Lurraldeak
23 Lr
23 azaroa, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 5. Matinéea: Miren Urbieta-Vega & Javier Pérez de Azpeitia Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
5. Matinéea: Miren Urbieta-Vega & Javier Pérez de Azpeitia
24 Ig
25 Al
26 Ar
27 Az
28 Og
28 azaroa, 2019 Osteguna, 20:00 h.
Bestelako jarduerak Gala Kursaal 20 urte Juan José Ocón Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Gala Kursaal 20 urte
29 Or
29 azaroa, 2019 Ostirala, 19:00 h.
Bestelako jarduerak Getxo: Klasikotik zinemara Fernando Velázquez Getxo Sarrerak erosi
Getxo: Klasikotik zinemara
30 Lr