Orkestra

Musikariak

Lorenz Nasturica Herschcowici

Lorenz Nasturica Herschcowici

Kontzertino iraunkor gonbidatua

Waldemar Machmar

Waldemar Machmar

Lehen Biolina

Kontzertino-laguntza
Irene Echeveste

Irene Echeveste

Lehen Biolina

José Ignacio Aizpiri

José Ignacio Aizpiri

Lehen Biolina

Inmaculada Aramburo

Inmaculada Aramburo

Lehen Biolina

Caterina Coma *

Caterina Coma *

Lehen Biolina

Marie Gaillard

Marie Gaillard

Lehen Biolina

Ludwik Hamela

Ludwik Hamela

Lehen Biolina

Alexandre Kozouline

Alexandre Kozouline

Lehen Biolina

Óscar López

Óscar López

Lehen Biolina

Maite Menéndez

Maite Menéndez

Lehen Biolina

Larraitz Oiarzabal

Larraitz Oiarzabal

Lehen Biolina

Ortzi Oihartzabal

Ortzi Oihartzabal

Lehen Biolina

Anna Paliwoda

Anna Paliwoda

Lehen Biolina

Itziar Prieto

Itziar Prieto

Lehen Biolina

Maialen Rezabal

Maialen Rezabal

Lehen Biolina

Cristina Vértiz

Cristina Vértiz

Lehen Biolina

Raquel Cortinas

Raquel Cortinas

Bigarren Biolina

bakarlaria
Xabier Gil

Xabier Gil

Bigarren Biolina

Bakarlaria
Antoni Kosc

Antoni Kosc

Bigarren Biolina

Amaia Asurmendi *

Amaia Asurmendi *

Bigarren Biolina

Cristina Castillo*

Cristina Castillo*

Bigarren Biolina

Nathalie Dabadie

Nathalie Dabadie

Bigarren Biolina

Paloma Diago*

Paloma Diago*

Bigarren Biolina

Christine Felden

Christine Felden

Bigarren Biolina

Anne-Marie Harmat

Anne-Marie Harmat

Bigarren Biolina

Mikel Ibáñez

Mikel Ibáñez

Bigarren Biolina

Joaquín Melara

Joaquín Melara

Bigarren Biolina

Ricardo Ruiz

Ricardo Ruiz

Bigarren Biolina

Igor Torre

Igor Torre

Bigarren Biolina

Delphine Dupuy

Delphine Dupuy

Biola

Bakarlaria
Pawel Krymer

Pawel Krymer

Biola

Bakarlaria
Natacha Dupuy-Scordamaglia

Natacha Dupuy-Scordamaglia

Biola

Pascal Arnaud

Pascal Arnaud

Biola

Justyna Janiak-Krymer

Justyna Janiak-Krymer

Biola

Grzegorz Kawka

Grzegorz Kawka

Biola

Elena Mtz.de Murguía

Elena Mtz.de Murguía

Biola

Arkaitz Martínez

Arkaitz Martínez

Biola

Monika Mazur*

Monika Mazur*

Biola

Cástor Narvarte

Cástor Narvarte

Biola

Yann Seyrac

Yann Seyrac

Biola

Juan Ignacio Emme

Juan Ignacio Emme

Biolontxeloa

Bakarlaria
Gabriel Mesado

Gabriel Mesado

Biolontxeloa

Bakarlaria
Pascale Michaud

Pascale Michaud

Biolontxeloa

Natalia Díaz

Natalia Díaz

Biolontxeloa

Jacek Grabe-Zaremba

Jacek Grabe-Zaremba

Biolontxeloa

Jon Larraz

Jon Larraz

Biolontxeloa

Flore Lefevre

Flore Lefevre

Biolontxeloa

Beatriz Linares

Beatriz Linares

Biolontxeloa

Estibaliz Ponce*

Estibaliz Ponce*

Biolontxeloa

Ian Swedlund

Ian Swedlund

Biolontxeloa

MEHMET SÖNMEZ

MEHMET SÖNMEZ

Contrabajo

Guangyao Zhao

Guangyao Zhao

Contrabajo

Arkadiusz Maciejski

Arkadiusz Maciejski

Kontrabaxua

Bakarlaria
Paloma Torrado

Paloma Torrado

Kontrabaxua

Bakarlaria
Victor Bogdanov

Victor Bogdanov

Kontrabaxua

Andras Cserna

Andras Cserna

Kontrabaxua

Luis Gómez*

Luis Gómez*

Kontrabaxua

Daniel Morán*

Daniel Morán*

Kontrabaxua

Pierre Torrent

Pierre Torrent

Kontrabaxua

Hélène Billard-Alirol

Hélène Billard-Alirol

Flauta

Bakarlaria
Bruno Claverie

Bruno Claverie

Flauta

Bakarlaria
Oihana Kontxeso

Oihana Kontxeso

Flauta

Carlos Rosat

Carlos Rosat

Flauta

Javier Lecumberri

Javier Lecumberri

Oboea

Solista
Hervé Michaud

Hervé Michaud

Oboea

Bakarlaria
Rafael Alonso

Rafael Alonso

Oboea

Pascal Laffont

Pascal Laffont

Oboea

José Miguel Chirivella

José Miguel Chirivella

Klarinetea

Bakarlaria
Juan Navarro

Juan Navarro

Klarinetea

Bakarlaria
Stéphane Langlois

Stéphane Langlois

Klarinetea

Sara Zufiaurre

Sara Zufiaurre

Klarinetea

Marco Caratto

Marco Caratto

Fagota

Bakarlaria
François Proud

François Proud

Fagota

Bakarlaria
Anne Charlotte Lacroix

Anne Charlotte Lacroix

Fagota

Tomás Ruti

Tomás Ruti

Fagota

Adrián Garcia

Adrián Garcia

Trompa

Solista
Jean-Luc Casteret

Jean-Luc Casteret

Tronpa

Bakarlaria
Miguel Morales*

Miguel Morales*

Tronpa

Karl Pipkin

Karl Pipkin

Tronpa

Xabier Sarasa

Xabier Sarasa

Tronpa

Mario Telenti

Mario Telenti

Tronpa

Salvador Tudela

Salvador Tudela

Tronpa

DIEGO INCERTIS

DIEGO INCERTIS

Tronpa

Bakarlaria
Didier Bousquet

Didier Bousquet

Tronpeta

Bakarlaria
Miguel Echepare

Miguel Echepare

Tronpeta

Bakarlaria
Jesús Castillo

Jesús Castillo

Tronpeta

Daniel Sancasto

Daniel Sancasto

Tronpeta

Arnaud Mandoche

Arnaud Mandoche

Tronboia

Bakarlaria
Christophe Sánchez

Christophe Sánchez

Tronboia

Bakarlaria
Javier Almarza

Javier Almarza

Tronboia

Hervé Cahen

Hervé Cahen

Tronboia

Oscar Abella

Oscar Abella

Tuba

Bakarlaria
Anthony Lafargue

Anthony Lafargue

Perkusioa

Bakarlaria
Héctor Marqués*

Héctor Marqués*

Perkusioa

Bakarlaria
Igor Arostegi*

Igor Arostegi*

Perkusioa

bakarlaria-laguntza
Xabier Peña

Xabier Peña

Perkusioa

Elisabeth Colard

Elisabeth Colard

Harpa

Bakarlaria
Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urria

1 Al
2 Ar
3 Az
4 Og
5 Or
6 Lr
7 Ig
8 Al
9 Ar
10 Az
11 Og
12 Or
13 Lr
13 urria, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 2. Matinéea: Pintoresco Boskotea Donostia / San Sebastián
2. Matinéea: Pintoresco Boskotea
14 Ig
15 Al
16 Ar
17 Az
18 Og
19 Or
20 Lr
20 urria, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Musika Gela Uauatxua Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Uauatxua
20 urria, 2018 Larunbata, 12:30 h.
Musika Gela Uauatxua Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Uauatxua
20 urria, 2018 Larunbata, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
21 Ig
22 Al
23 Ar
23 urria, 2018 Asteartea, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
24 Az
25 Og
26 Or
26 urria, 2018 Ostirala, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
27 Lr
27 urria, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 3. Matinéea: Euskal Barrokensemble Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
3. Matinéea: Euskal Barrokensemble
27 urria, 2018 Larunbata, 12:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
28 Ig
29 Al
29 urria, 2018 Astelehena, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk ABAO: La Bohème Pedro Halffter Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
ABAO: La Bohème
30 Ar
31 Az