Orkestra

Musikariak

Lorenz Nasturica Herschcowici

Lorenz Nasturica Herschcowici

Kontzertino iraunkor gonbidatua

Waldemar Machmar

Waldemar Machmar

Lehen Biolina

Kontzertino-laguntza
Irene Echeveste

Irene Echeveste

Lehen Biolina

Lehen tuttia
José Ignacio Aizpiri

José Ignacio Aizpiri

Lehen Biolina

Inmaculada Aramburo

Inmaculada Aramburo

Lehen Biolina

Laura Balboa

Laura Balboa

Lehen Biolina

Marie Gaillard

Marie Gaillard

Lehen Biolina

Ludwik Hamela

Ludwik Hamela

Lehen Biolina

Alexandre Kozouline

Alexandre Kozouline

Lehen Biolina

Óscar López

Óscar López

Lehen Biolina

Maite Menéndez

Maite Menéndez

Lehen Biolina

Larraitz Oiarzabal

Larraitz Oiarzabal

Lehen Biolina

Ortzi Oihartzabal

Ortzi Oihartzabal

Lehen Biolina

Itziar Prieto

Itziar Prieto

Lehen Biolina

Maialen Rezabal

Maialen Rezabal

Lehen Biolina

Cristina Vértiz

Cristina Vértiz

Lehen Biolina

Raquel Cortinas

Raquel Cortinas

Bigarren Biolina

bakarlaria
Xabier Gil

Xabier Gil

Bigarren Biolina

Bakarlaria
Antoni Kosc

Antoni Kosc

Bigarren Biolina

Lehen tuttia
Amaia Asurmendi

Amaia Asurmendi

Bigarren Biolina

Nathalie Dabadie

Nathalie Dabadie

Bigarren Biolina

Virgile Demillac

Virgile Demillac

Bigarren Biolina

David Escudero*

David Escudero*

Bigarren Biolina

Christine Felden

Christine Felden

Bigarren Biolina

Anne-Marie Harmat

Anne-Marie Harmat

Bigarren Biolina

Mikel Ibáñez

Mikel Ibáñez

Bigarren Biolina

Joaquín Melara

Joaquín Melara

Bigarren Biolina

Ricardo Ruiz

Ricardo Ruiz

Bigarren Biolina

Igor Torre

Igor Torre

Bigarren Biolina

Delphine Dupuy

Delphine Dupuy

Biola

Bakarlaria
Pawel Krymer

Pawel Krymer

Biola

Bakarlaria
Natacha Dupuy-Scordamaglia

Natacha Dupuy-Scordamaglia

Biola

Lehen tuttia
Pascal Arnaud

Pascal Arnaud

Biola

Justyna Janiak-Krymer

Justyna Janiak-Krymer

Biola

Elena Mtz.de Murguía

Elena Mtz.de Murguía

Biola

Arkaitz Martínez

Arkaitz Martínez

Biola

Monika Mazur

Monika Mazur

Biola

Cástor Narvarte

Cástor Narvarte

Biola

Diego Nieves*

Diego Nieves*

Biola

Yann Seyrac

Yann Seyrac

Biola

Juan Ignacio Emme

Juan Ignacio Emme

Biolontxeloa

Bakarlaria
Gabriel Mesado

Gabriel Mesado

Biolontxeloa

Bakarlaria
Pascale Michaud

Pascale Michaud

Biolontxeloa

Natalia Díaz

Natalia Díaz

Biolontxeloa

Jacek Grabe-Zaremba

Jacek Grabe-Zaremba

Biolontxeloa

Jon Larraz

Jon Larraz

Biolontxeloa

Flore Lefevre

Flore Lefevre

Biolontxeloa

Beatriz Linares

Beatriz Linares

Biolontxeloa

Ian Swedlund

Ian Swedlund

Biolontxeloa

Arkadiusz Maciejski

Arkadiusz Maciejski

Kontrabaxua

Bakarlaria
Paloma Torrado

Paloma Torrado

Kontrabaxua

Bakarlaria
Victor Bogdanov

Victor Bogdanov

Kontrabaxua

Andras Cserna

Andras Cserna

Kontrabaxua

Mehmet Sönmez

Mehmet Sönmez

Kontrabaxua

Pierre Torrent

Pierre Torrent

Kontrabaxua

Guangyao Zhao

Guangyao Zhao

Kontrabaxua

Hélène Billard-Alirol

Hélène Billard-Alirol

Flauta

Bakarlaria
Bruno Claverie

Bruno Claverie

Flauta

Bakarlaria
Oihana Kontxeso

Oihana Kontxeso

Flauta

Carlos Rosat

Carlos Rosat

Flauta

Javier Lecumberri

Javier Lecumberri

Oboea

Solista
Hervé Michaud

Hervé Michaud

Oboea

Bakarlaria
Pascal Laffont

Pascal Laffont

Oboea

Rafael Alonso

Rafael Alonso

Oboea

Luis Cámara*

Luis Cámara*

Klarinetea

Bakarlaria
José Miguel Chirivella

José Miguel Chirivella

Klarinetea

Bakarlaria
Juan Navarro

Juan Navarro

Klarinetea

Bakarlaria
Stéphane Langlois

Stéphane Langlois

Klarinetea

Sara Zufiaurre

Sara Zufiaurre

Klarinetea

Marco Caratto

Marco Caratto

Fagota

Bakarlaria
François Proud

François Proud

Fagota

Bakarlaria
Anne Charlotte Lacroix

Anne Charlotte Lacroix

Fagota

Tomás Ruti

Tomás Ruti

Fagota

Jean-Luc Casteret

Jean-Luc Casteret

Tronpa

Bakarlaria
Adrián García

Adrián García

Tronpa

Bakarlaria
Marcos Garrido*

Marcos Garrido*

Tronpa

Karl Pipkin

Karl Pipkin

Tronpa

Xabier Sarasa

Xabier Sarasa

Tronpa

Mario Telenti

Mario Telenti

Tronpa

Salvador Tudela

Salvador Tudela

Tronpa

Didier Bousquet

Didier Bousquet

Tronpeta

Bakarlaria
Miguel Echepare

Miguel Echepare

Tronpeta

Bakarlaria
Jesús Castillo

Jesús Castillo

Tronpeta

Daniel Sancasto

Daniel Sancasto

Tronpeta

Arnaud Mandoche

Arnaud Mandoche

Tronboia

Bakarlaria
Christophe Sánchez

Christophe Sánchez

Tronboia

Bakarlaria
Javier Almarza

Javier Almarza

Tronboia

Hervé Cahen

Hervé Cahen

Tronboia

Oscar Abella

Oscar Abella

Tuba

Bakarlaria
Anthony Lafargue

Anthony Lafargue

Perkusioa

Bakarlaria
Héctor Marqués

Héctor Marqués

Perkusioa

Bakarlaria
Igor Arostegi

Igor Arostegi

Perkusioa

bakarlaria-laguntza
Xabier Peña

Xabier Peña

Perkusioa

Elisabeth Colard

Elisabeth Colard

Harpa

Bakarlaria
Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Abendua

1 Lr
2 Ig
3 Al
4 Ar
5 Az
6 Og
7 Or
8 Lr
9 Ig
10 Al
11 Ar
12 Az
13 Og
13 abendua, 2018 Osteguna, 20:00 h.
Beste jarduera batzuk Donostiako Orfeoiko Bazkide eta Adiskideen Kontzertua José Antonio Sainz Alfaro Donostia / San Sebastián
Donostiako Orfeoiko Bazkide eta Adiskideen Kontzertua
14 Or
15 Lr
15 abendua, 2018 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 6. Matinéea: Quintetto Grazioso Donostia / San Sebastián
6. Matinéea: Quintetto Grazioso
15 abendua, 2018 Larunbata, 19:30 h.
Beste jarduera batzuk EOS Herrietan: Tantris Ensemble Muskizen Carlos Ocaña Muskiz
EOS Herrietan: Tantris Ensemble Muskizen
16 Ig
17 Al
18 Ar
19 Az
20 Og
20 abendua, 2018 Osteguna, 20:00 h.
Beste jarduera batzuk Cita Alzheimerren aldeko Gabon Kontzertua Juan José Ocón Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Cita Alzheimerren aldeko Gabon Kontzertua
21 Or
22 Lr
23 Ig
24 Al
25 Ar
26 Az
27 Og
28 Or
29 Lr
30 Ig
31 Al