Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Konpromiso soziala
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2023-06
2023-08
2023-09
2023-10
2023-11
2023-12
2024-01
2024-02
2024-03
2024-04
2024-05
2024-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Bilbao
Donostia
Sarreren informazioa
02
martxoa, 2024
Larunbata, 13:00
h.
Bestelako jarduerak
Musika-Música 2024
Lukasz Borowicz
Bilbao
08
martxoa, 2024
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Rakhmaninov / Strauss
Riccardo Frizza
Donostia-San Sebastián A
09
martxoa, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
10. Matinéea: Emilia Hirukotea
Donostia
09
martxoa, 2024
Larunbata, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Rakhmaninov / Strauss
Riccardo Frizza
Bilbao
11
martxoa, 2024
Astelehena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Rakhmaninov / Strauss
Riccardo Frizza
Donostia-San Sebastián B
12
martxoa, 2024
Asteartea, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Rakhmaninov / Strauss
Riccardo Frizza
Pamplona-Iruña
13
martxoa, 2024
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Rakhmaninov / Strauss
Riccardo Frizza
Vitoria-Gasteiz
20
martxoa, 2024
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Venegas / Prokofiev
Pablo González
Donostia-San Sebastián A
21
martxoa, 2024
Osteguna, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Venegas / Prokofiev
Pablo González
Donostia-San Sebastián B
22
martxoa, 2024
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Venegas / Prokofiev
Pablo González
Pamplona-Iruña
23
martxoa, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
11. Matinéea: Aeolia Ensemble
Donostia
Musika Gela
“Artearen komedia”-ren magia eta sormena eta bere ahalmen eraldatzailea dira Musika Gelaren propo...
Informazio gehiago
2024 03, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Anton Bruckner: 7. Sinfonia
Anton Bruckner
Wolfgang Amadeus Mozart: Pianorako 20. Kontzertua
Wolfgang Amadeus Mozart
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-concerts-tickets page-concerts-tickets-2024-03 page-concerts-tickets-2024-03-pamplona-iruna i18n-eu lang-eu section-concerts-ticketsklasesFin