Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Konpromiso soziala
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2023-06
2023-08
2023-09
2023-10
2023-11
2023-12
2024-01
2024-02
2024-03
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Musika Gela
Hiria
Guztiak
Durango
Bilbao/Bilbo
Donostia / San Sebastián
Linz
Bilbao
Donostia
Arantzazu
Salzburgo
Sarreren informazioa
19
ekaina, 2023
Astelehena, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
BBVA Fundazioaren Jakintzaren Mugak Sariak
Bilbao/Bilbo
18
abuztua, 2023
Ostirala, 20:00
h.
Bestelako jarduerak
Musika Hamabostaldia: 8. Sinfonia 'Milakoena'
Robert Treviño
Donostia / San Sebastián
13
iraila, 2023
Asteazkena, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
II. RenHacer Jaialdia
Ramón Tebar
Donostia
16
iraila, 2023
Larunbata, 19:00
h.
Bestelako jarduerak
II. RenHacer Jaialdia
Ramón Tebar
Arantzazu
23
iraila, 2023
Larunbata, 12:00
h.
Bestelako jarduerak
Zinemaldia: Kontzertua & Proiekzioa
Juanjo Ocón
Donostia / San Sebastián
21
urria, 2023
Larunbata, 19:00
h.
Bestelako jarduerak
ABAO Bilbao Opera: Roméo et Juliette
Bilbao
24
urria, 2023
Asteartea, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
ABAO Bilbao Opera: Roméo et Juliette
Bilbao
27
urria, 2023
Ostirala, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
ABAO Bilbao Opera: Roméo et Juliette
Bilbao
30
urria, 2023
Astelehena, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
ABAO Bilbao Opera: Roméo et Juliette
Bilbao
05
azaroa, 2023
Igandea, 18:00
h.
Bestelako jarduerak
Ondinaren magia
Durango
17
azaroa, 2023
Ostirala, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
Donostiako Orfeoiko Bazkide eta Adiskideen Kontzertua
José Antonio Sainz Alfaro
Donostia
Bestelako jarduerak
Orkestra, aktibo kultural-musikala ...
Informazio gehiago
All Zikloak/bestelako jarduerak 2, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-bestelako-jarduerak-2 page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-bestelako-jarduerak-2-donostia---san-sebastian i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin