Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Konpromiso soziala
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2020-05
2020-06
2020-07
2020-08
2020-10
2020-11
2020-12
2021-03
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Musika Gela
Hiria
Guztiak
Bilbao/Bilbo
Santander
Donostia / San Sebastián
Bilbao
Getxo
ETB2
Sarreren informazioa
19
abuztua, 2020
Asteazkena, 20:00
h.
Beste jarduera batzuk
Musika Hamabostaldia: Euskadiko Orkestra + Juanjo Mena + Asier Polo
Juanjo Mena
Donostia / San Sebastián
22
abuztua, 2020
Larunbata, 20:00
h.
Beste jarduera batzuk
Berliozen fantastikoa
Robert Treviño
Bilbao/Bilbo
09
urria, 2020
Ostirala, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
Aparteko kontzertua Musikenen
Jaume Santonja
Donostia / San Sebastián
21
azaroa, 2020
Larunbata, 19:00
h.
Beste jarduera batzuk
ABAO Bilbao Opera: Alzira
Bilbao
24
azaroa, 2020
Asteartea, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
ABAO Bilbao Opera: Alzira
Bilbao
27
azaroa, 2020
Ostirala, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
ABAO Bilbao Opera: Alzira
Bilbao
30
azaroa, 2020
Astelehena, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
ABAO Bilbao Opera: Alzira
Bilbao
18
abendua, 2020
Ostirala, 19:00
h.
Beste jarduera batzuk
Kontzertua Getxon
Juanjo Ocón
Getxo
06
martxoa, 2021
Larunbata, 19:30
h.
Beste jarduera batzuk
Musika-Música 2021: Semyon Bychkov + Serena Saenz
Semyon Bychkov
Bilbao/Bilbo
All Zikloak/beste jarduera batzuk 1, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-zikloak-beste-jarduera-batzuk-1 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin