Ocho Apellidos Vascos

"Ocho apellidos vascos". Protagonistak: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi eta Karra Elejalde. Emilio Martinez-Lazaro (Madril, 1945) zinemagilearen komedia. Telecinco Cinema, Lazona eta Kowalski Filmsen ekoizpena.
Fernando Velazquez, musikagile eta zuzendaria.
Leire Martinez, David de Maria
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

1. Ocho apellidos vascos
2. Rafa se enamora
3. Rumbo al norte
4. Argoitia
5. Ya me has hartado
6. Koldo
7. Manejanta manejando
8. ¿Ya sabes dónde vives?
9. Pues sí que estaba lejos
10. Intento de fuga
11. Día de pesca
12. Te hubiera montao...
13. Koldo enamorado/Despedida en el puerto
14. Manejanta descubierta
15. No me lo puedo creer
16. Segundo intento de fuga
17. Manejanta enamorada
18. La mañana de la boda
19. ¿Aceptas a...?
20. Un par de detallitos
21. No te marches jamás

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urria

1 Ar
2 Az
3 Og
4 Or
5 Lr
6 Ig
7 Al
8 Ar
9 Az
10 Og
11 Or
12 Lr
13 Ig
14 Al
15 Ar
16 Az
17 Og
18 Or
19 Lr
19 urria, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 urria, 2019 Larunbata, 12:30 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 urria, 2019 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao
ABAO: Lucia di Lammermoor
20 Ig
21 Al
21 urria, 2019 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao
ABAO: Lucia di Lammermoor
22 Ar
22 urria, 2019 Asteartea, 18:00 h.
Bestelako jarduerak Parke Gipuzkoaren XXV. urteurrena Donostia / San Sebastián
Parke Gipuzkoaren XXV. urteurrena
23 Az
24 Og
24 urria, 2019 Osteguna, 11:15 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak
25 Or
25 urria, 2019 Ostirala, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
26 Lr
26 urria, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 3. Matinéea: Josu Okiñena Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
3. Matinéea: Josu Okiñena
26 urria, 2019 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
27 Ig
28 Al
28 urria, 2019 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
29 Ar
30 Az
31 Og