Miramongo Matinéeak

13. Matinéea: Cuivres en Pays Basque

N. Chatenet
Hymne Cuivres en Pays Basque [1']

M. Kamen
Robin Hood [4']

M. Colombier
Emmanuel [3']

J. Handermann
Gernika [11']

S. Prokofiev
Romeo y Julieta, Op.64. Muerte de Julieta [5']

J. Hurwitz
Laland [5']

S. Lope
Gallito [3']

K. Badet / H. Zimmer
Piratas del Caribe [9']

 

Kontzertu hau bertan behera geratu da koronabirusaren prebentzio- eta euste-jarraibide ofizialei jarraituz.

Data eta Lekua

25Apirila, 2020Larunbata, 11:00 h.Donostia / San SebastiánMiramonKutxa

-(e)tik gora

7 €

Informazioa

Ohar garrantzitsua: Kontzertu hau bertan behera geratu da koronabirusaren prebentzio- eta euste-jarraibide ofizialei jarraituz.

 

Zuzendaria:

  • Florent Didier (Musique de l’Armée de l‘Air)

 

Tronpetak:

  • Didier Bousquet (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Nicolas Chatenet (Orchestre National Opéra Paris)
  • Laurent Dupere (Orchestre National Bordeaux Aquitaine)
  • Miguel Echepare (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Nicolas Pardo (Orchestre National du Capitole de Toulouse)

 

Tronpak:

  • Jean-Luc Casteret (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Xabier Sarasa (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Adrián García Carballo (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Julien Lucas (Orchestre National Bordeaux Aquitaine)
  • Arnaud Bonetto (Orchestre National du Capitole de Toulouse)

 

Tronboiak:

  • Arnaud Mandoche (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Ander Raya (Orchestre Pau Pays de Béarn)
  • Etienne Serves (Orchestre National Bordeaux Aquitaine)

 

Tubak/Euphonium:

  • Óscar Abella (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Emilien Courait (Supplémentaire Orchestres Francais et Etrangers)

 

Perkusioa:

  • Héctor Marqués (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Anthony Lafargue (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Igor Arostegi (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Xabier Peña (Orquesta Sinfónica de Euskadi)

 

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Apirila

1 Az
2 Og
3 Or
4 Lr
5 Ig
6 Al
7 Ar
8 Az
9 Og
10 Or
11 Lr
12 Ig
13 Al
14 Ar
15 Az
16 Og
17 Or
18 Lr
19 Ig
20 Al
21 Ar
22 Az
23 Og
24 Or
24 apirila, 2020 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Urrezko araua Robert Trevino Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Urrezko araua
25 Lr
25 apirila, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 13. Matinéea: Cuivres en Pays Basque Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
13. Matinéea: Cuivres en Pays Basque
26 Ig
27 Al
27 apirila, 2020 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Urrezko araua Robert Trevino Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Urrezko araua
28 Ar
28 apirila, 2020 Asteartea, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Urrezko araua Robert Trevino Pamplona/Iruña Sarrerak erosi
Urrezko araua
29 Az
29 apirila, 2020 Asteazkena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Urrezko araua Robert Trevino Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
Urrezko araua
30 Og
30 apirila, 2020 Osteguna, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Urrezko araua Robert Trevino Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Urrezko araua