Miramongo Matinéeak

13. Matinéea: Cuivres en Pays Basque

N. Chatenet
Hymne Cuivres en Pays Basque [1']

H. Zimmer
Gladiator. The Battle [5']

M. Kamen
Robin Hood [4']

S. Prokofiev
Romeo y Julieta, Op.64. Muerte de Julieta [5']

P. Meechan
Song of Hope [5']

A. Bruckner
Sinfonía nº8. IV. Finale [5']

J. Williams
Hook. The Flight to Neverland [10']

H. Shore
The Lord of the Rings (Medley) [9']

M. Colombier
Emmanuel [3']

S. Lope
Gallito [3']

Data eta Lekua

25 Apirila, 2020 Larunbata, 11:00 h. Donostia / San Sebastián Miramon Kutxa

-(e)tik gora

7 €

Informazioa

Zuzendaria:

  • Didier Florien (Musique de l’Armée de l‘Air)

 

Tronpetak:

  • Didier Bousquet (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Nicolas Chatenet (Orchestre National Opéra Paris)
  • Laurent Dupere (Orchestre National Bordeaux Aquitaine)
  • Miguel Echepare (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Sébastien Jean (Orchestre National Bordeaux Aquitaine)
  • Nicolas Pardo (Orchestre National du Capitole de Toulouse)
  • Réné-Gilles Rousselot (Orchestre National du Capitole de Toulouse)

 

Tronpak:

  • Guillaume Begni (Orchestre National Opéra de Paris)
  • Jimmy Charitas (Opéra National Lyon)
  • Thibaut Hocquet (Orchestre National du Capitole de Toulouse)
  • Julien Lucas (Orchestre National Bordeaux Aquitaine)

 

Tronboiak:

  • Raphael Lemaire (Orchestre Philharmonique de Radio France)
  • David Locqueneux (Orchestre National du Capitole de Toulouse)
  • Arnaud Mandoche (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Ander Raya (Orchestre Pau Pays de Béarn)

 

Tubak/Euphonium:

  • Óscar Abella (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Emilien Courait (Supplémentaire Orchestres Francais et Etrangers)

 

Perkusioa:

  • Héctor Marqués (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Anthony Lafargue (Orquesta Sinfónica de Euskadi)
  • Igor Arostegi (Orquesta Sinfónica de Euskadi)

 

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Iraila

1 Ig
2 Al
3 Ar
4 Az
5 Og
6 Or
7 Lr
8 Ig
9 Al
10 Ar
11 Az
12 Og
13 Or
14 Lr
14 iraila, 2019 Larunbata, 18:00 h.
Bestelako jarduerak Humanity at Music: Sinfonia kooperatiboa Fernando Velázquez Vitoria/Gasteiz
Humanity at Music: Sinfonia kooperatiboa
15 Ig
16 Al
17 Ar
18 Az
19 Og
20 Or
21 Lr
21 iraila, 2019 Larunbata, 12:00 h.
Bestelako jarduerak Zinemaldia: Kontzertua & Proiekzioa Juan José Ocón Donostia / San Sebastián
Zinemaldia: Kontzertua & Proiekzioa
22 Ig
23 Al
24 Ar
25 Az
26 Og
27 Or
27 iraila, 2019 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Zain Robert Treviño Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Zain
28 Lr
28 iraila, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 1. Matinéea: Original Quintet Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
1. Matinéea: Original Quintet
29 Ig
30 Al
30 iraila, 2019 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Zain Robert Treviño Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
Zain