Miramongo Matinéeak

14. Matinéea: Barrococo

F. Krommer
Fagot, bi biola eta biolontxelorako kuartetoa [22']

G.P. Telemann
Bi biolin eta kontinuorako trioa mi minorrean [8'] / Bi biolin, fagot eta kontinuorako kuartetoa mi minorrean [10']

A. Reicha
Bariazioak fagot eta hari-laukoterako [11']

 

Kontzertu hau bertan behera geratu da koronabirusaren prebentzio- eta euste-jarraibide ofizialei jarraituz.

Data eta Lekua

09 Maiatza, 2020 Larunbata, 11:00 h. Donostia / San Sebastián Miramon Kutxa

-(e)tik gora

7 €

Informazioa

Ohar garrantzitsua: Kontzertu hau bertan behera geratu da koronabirusaren prebentzio- eta euste-jarraibide ofizialei jarraituz.

 

Artistak

Anne-Marie Harmat

Anne-Marie Harmat

Biolina

Mikel Ibañez

Mikel Ibañez

Biolina

Arkaitz Martínez

Arkaitz Martínez

Biola

Jon Larraz

Jon Larraz

Biolontxeloa

Anne Charlotte Lacroix

Anne Charlotte Lacroix

Fagota

Charo Indart

Charo Indart

Klabezina

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Maiatza

1 Or
2 Lr
3 Ig
4 Al
5 Ar
6 Az
7 Og
8 Or
9 Lr
10 Ig
11 Al
11 maiatza, 2020 Astelehena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Mundu Berria Georg Mark Donostia / San Sebastián
Mundu Berria
12 Ar
12 maiatza, 2020 Asteartea, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Mundu Berria Georg Mark Pamplona/Iruña
Mundu Berria
13 Az
13 maiatza, 2020 Asteazkena, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Mundu Berria Georg Mark Vitoria/Gasteiz
Mundu Berria
14 Og
15 Or
16 Lr
16 maiatza, 2020 Larunbata, 18:00 h.
Musika Gela Ekomusik Donostia / San Sebastián
Ekomusik
17 Ig
17 maiatza, 2020 Igandea, 18:00 h.
Musika Gela Ekomusik Vitoria/Gasteiz
Ekomusik
18 Al
19 Ar
20 Az
21 Og
22 Or
23 Lr
23 maiatza, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 15. Matinéea: Arima boskotea Donostia / San Sebastián
15. Matinéea: Arima boskotea
24 Ig
25 Al
26 Ar
27 Az
28 Og
29 Or
29 maiatza, 2020 Ostirala, 20:00 h.
Abonu Denboraldia Transzendentzia Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Transzendentzia
30 Lr
30 maiatza, 2020 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 16. Matinéea: Enescu Ensemble Donostia / San Sebastián
16. Matinéea: Enescu Ensemble
31 Ig