Abonu Denboraldia

Bruckner

PROGRAMA BERRIAK:

1. Programa

A. Bruckner
5. Sinfonia [78']

 

2. Programa

A. Bruckner
6. Sinfonia [56']

 

Sarrera solteak kontzertu-egunak hurreratu ahala jarriko dira salgai, beti ere eserleku librerik balego.

Robert Treviño
Zuzendaria

Data eta Lekua

08Apirila, 2021Osteguna, 19:30 h.Donostia / San SebastiánKursaal (1. Programa)
09Apirila, 2021Ostirala, 19:30 h.Donostia / San SebastiánKursaal (1. Programa)
10Apirila, 2021Larunbata, 19:30 h.BilbaoEuskalduna (1. Programa / 1. Taldea*)
13Apirila, 2021Asteartea, 19:30 h.Pamplona-IruñaBaluarte (1. Programa / 1. Taldea*)
14Apirila, 2021Asteazkena, 19:30 h.Vitoria-GasteizPrincipal (1. Programa / 1. Taldea*)
16Apirila, 2021Ostirala, 19:30 h.BilbaoEuskalduna (2. Programa / 2. Taldea*)
19Apirila, 2021Astelehena, 19:30 h.Donostia / San SebastiánKursaal (2. Programa)
20Apirila, 2021Asteartea, 19:30 h.Vitoria-GasteizPrincipal (2. Programa / 2. Taldea*)
21Apirila, 2021Asteazkena, 19:30 h.Donostia / San SebastiánKursaal (2. Programa)
22Apirila, 2021Osteguna, 19:30 h.Pamplona-IruñaBaluarte (2. Programa / 2. Taldea*)

-(e)tik gora

10 €

Informazioa

*Talde-zenbakiari buruzko informazioa Euskadiko Orkestraren abonatuei bakarrik zuzentzen zaie.​

Robert Treviñok berriz helduko dio batutari Brucknerren 5. eta 6. Sinfoniak zuzentzeko.

Artistak

Robert Treviño

Robert Treviño

Zuzendaria

Informazio gehiago
Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Martxoa

1 Al
2 Ar
3 Az
4 Og
5 Or
6 Lr
7 Ig
8 Al
9 Ar
10 Az
11 Og
11 martxoa, 2021 Osteguna, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Donostia / San Sebastián
Bidaiak
11 martxoa, 2021 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Donostia / San Sebastián
Bidaiak
12 Or
12 martxoa, 2021 Ostirala, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Donostia / San Sebastián
Bidaiak
12 martxoa, 2021 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Donostia / San Sebastián
Bidaiak
13 Lr
13 martxoa, 2021 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 11. Matinéea: Bach Camerata Miramon Donostia / San Sebastián
11. Matinéea: Bach Camerata Miramon
14 Ig
15 Al
15 martxoa, 2021 Astelehena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Vitoria/Gasteiz
Bidaiak
16 Ar
16 martxoa, 2021 Asteartea, 18:00 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Pamplona/Iruña
Bidaiak
16 martxoa, 2021 Asteartea, 20:15 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Pamplona/Iruña
Bidaiak
17 Az
17 martxoa, 2021 Asteazkena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Bilbao/Bilbo
Bidaiak
18 Og
18 martxoa, 2021 Osteguna, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Donostia / San Sebastián
Bidaiak
18 martxoa, 2021 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bidaiak Gemma New Donostia / San Sebastián
Bidaiak
19 Or
20 Lr
21 Ig
22 Al
23 Ar
23 martxoa, 2021 Asteartea, 09:45 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Beethoven 250 Jaume Santonja Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Beethoven 250
23 martxoa, 2021 Asteartea, 11:30 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Beethoven 250 Jaume Santonja Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Beethoven 250
23 martxoa, 2021 Asteartea, 18:00 h.
Abonu Denboraldia Wagner Jaume Santonja Pamplona/Iruña
Wagner
23 martxoa, 2021 Asteartea, 20:15 h.
Abonu Denboraldia Wagner Jaume Santonja Pamplona/Iruña
Wagner
24 Az
24 martxoa, 2021 Asteazkena, 09:45 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Beethoven 250 Jaume Santonja Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Beethoven 250
24 martxoa, 2021 Asteazkena, 11:30 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Beethoven 250 Jaume Santonja Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Beethoven 250
25 Og
26 Or
27 Lr
27 martxoa, 2021 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 12. Matinéea: Kup Taldea Gabriel Baltés Donostia / San Sebastián
12. Matinéea: Kup Taldea
28 Ig
29 Al
30 Ar
31 Az