Abonu Denboraldia

Gazteak

PROGRAMA BERRIA:

S. Rakhmaninov
Youth Symphony [13']

B. Bartok
Biolinerako 1. kontzertua [21']

F. Mendelssohn
1. Sinfonia [32']

 

 

Sarrera solteak kontzertu-egunak hurreratu ahala jarriko dira salgai, beti ere eserleku librerik egongo balitz.

Hans Graf
Zuzendaria

Birgit Kolar

Data eta Lekua

03Maiatza, 2021Astelehena, 19:30 h.Donostia / San SebastiánKursaalIndar an Ingeteam Brand
04Maiatza, 2021Asteartea, 19:30 h.Pamplona-IruñaBaluarte (1. Taldea*)Ingeteam
05Maiatza, 2021Asteazkena, 19:30 h.BilbaoEuskalduna (1. Taldea*)Ingeteam
06Maiatza, 2021Osteguna, 19:30 h.Donostia / San SebastiánKursaalIndar an Ingeteam Brand
10Maiatza, 2021Astelehena, 19:30 h.Vitoria-GasteizPrincipal (1. Taldea*)Ingeteam

-(e)tik gora

10 €

Informazioa

*Talde-zenbakiari buruzko informazioa Euskadiko Orkestraren abonatuei bakarrik zuzentzen zaie.​

Birgit Kolar austriar bakarlariak Bartoken Biolinerako 1. kontzertua interpretatuko du. Lanak egile hungariarra folklorean murgildu aurretik zuen alderdi erromantikoa eta ezezaguna erakusten du. Hans Graf (Euskadiko Orkestrako titularra 1994tik 1996ra) berriro itzuliko da gure denboraldira, oso ohikoa ez den programa hau zuzentzeko. 

 

Artistak

Hans Graf

Hans Graf

Zuzendaria

Informazio gehiago
Birgit Kolar

Birgit Kolar

Biolina

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urtarrila

1 Or
2 Lr
3 Ig
4 Al
5 Ar
6 Az
7 Og
8 Or
9 Lr
10 Ig
11 Al
12 Ar
13 Az
14 Og
15 Or
15 urtarrila, 2021 Ostirala, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aire nordikoa
15 urtarrila, 2021 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aire nordikoa
16 Lr
16 urtarrila, 2021 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 7. Matinéea: Miramon Ensemble Donostia / San Sebastián
7. Matinéea: Miramon Ensemble
16 urtarrila, 2021 Larunbata, 17:00 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Bilbao/Bilbo
Aire nordikoa
16 urtarrila, 2021 Larunbata, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Bilbao/Bilbo
Aire nordikoa
17 Ig
18 Al
18 urtarrila, 2021 Astelehena, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aire nordikoa
18 urtarrila, 2021 Astelehena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aire nordikoa
19 Ar
19 urtarrila, 2021 Asteartea, 18:00 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Pamplona/Iruña
Aire nordikoa
19 urtarrila, 2021 Asteartea, 20:15 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Pamplona/Iruña
Aire nordikoa
20 Az
21 Og
21 urtarrila, 2021 Osteguna, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aire nordikoa
21 urtarrila, 2021 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Donostia / San Sebastián
Aire nordikoa
22 Or
22 urtarrila, 2021 Ostirala, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Vitoria/Gasteiz
Aire nordikoa
22 urtarrila, 2021 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Aire nordikoa Robert Treviño Vitoria/Gasteiz
Aire nordikoa
23 Lr
24 Ig
25 Al
26 Ar
27 Az
28 Og
29 Or
29 urtarrila, 2021 Ostirala, 17:30 h.
Abonu Denboraldia Bizirik Ruth Reinhardt Donostia / San Sebastián
Bizirik
29 urtarrila, 2021 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Bizirik Ruth Reinhardt Donostia / San Sebastián
Bizirik
30 Lr
30 urtarrila, 2021 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 8. Matinéea: Queentettas Donostia / San Sebastián
8. Matinéea: Queentettas
31 Ig