Orkestra

Musikariak

Arkadiusz Maciejski

Arkadiusz Maciejski

Kontrabaxua

Bakarlaria
Paloma Torrado

Paloma Torrado

Kontrabaxua

Bakarlaria
Victor Bogdanov

Victor Bogdanov

Kontrabaxua

Andras Cserna

Andras Cserna

Kontrabaxua

Mehmet Sönmez

Mehmet Sönmez

Kontrabaxua

Pierre Torrent

Pierre Torrent

Kontrabaxua

Guangyao Zhao

Guangyao Zhao

Kontrabaxua

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Urria

1 Ar
2 Az
3 Og
4 Or
5 Lr
6 Ig
7 Al
8 Ar
9 Az
10 Og
11 Or
12 Lr
13 Ig
14 Al
15 Ar
16 Az
17 Og
18 Or
19 Lr
19 urria, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 urria, 2019 Larunbata, 12:30 h.
Musika Gela Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Mozart, Nannerl eta Lagunak
19 urria, 2019 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao
ABAO: Lucia di Lammermoor
20 Ig
21 Al
21 urria, 2019 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao
ABAO: Lucia di Lammermoor
22 Ar
22 urria, 2019 Asteartea, 18:00 h.
Bestelako jarduerak Parke Gipuzkoaren XXV. urteurrena Donostia / San Sebastián
Parke Gipuzkoaren XXV. urteurrena
23 Az
24 Og
24 urria, 2019 Osteguna, 11:15 h.
Musika Gela Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak Donostia / San Sebastián
Eskola Kontzertuak: Mozart, Nannerl eta Lagunak
25 Or
25 urria, 2019 Ostirala, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
26 Lr
26 urria, 2019 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 3. Matinéea: Josu Okiñena Donostia / San Sebastián Sarrerak erosi
3. Matinéea: Josu Okiñena
26 urria, 2019 Larunbata, 19:00 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
27 Ig
28 Al
28 urria, 2019 Astelehena, 19:30 h.
Bestelako jarduerak ABAO: Lucia di Lammermoor Riccardo Frizza Bilbao Sarrerak erosi
ABAO: Lucia di Lammermoor
29 Ar
30 Az
31 Og