Orkestra

Musikariak

Beatrice Gagiu*

Beatrice Gagiu*

Lehen Biolina

Kontzertino-laguntzailea
Xabier de Felipe

Xabier de Felipe

Lehen Biolina

Lehen tuttia
José Ignacio Aizpiri

José Ignacio Aizpiri

Lehen Biolina

Inmaculada Aramburo

Inmaculada Aramburo

Lehen Biolina

Laura Balboa

Laura Balboa

Lehen Biolina

Irene Echeveste

Irene Echeveste

Lehen Biolina

Marie Gaillard

Marie Gaillard

Lehen Biolina

Alexandre Kozouline

Alexandre Kozouline

Lehen Biolina

Óscar López

Óscar López

Lehen Biolina

Maite Menéndez

Maite Menéndez

Lehen Biolina

Larraitz Oiartzabal

Larraitz Oiartzabal

Lehen Biolina

Ortzi Oihartzabal

Ortzi Oihartzabal

Lehen Biolina

Itziar Prieto

Itziar Prieto

Lehen Biolina

Maialen Rezabal

Maialen Rezabal

Lehen Biolina

Cristina Vértiz

Cristina Vértiz

Lehen Biolina

Raquel Cortinas

Raquel Cortinas

Bigarren Biolina

bakarlaria
Xabier Gil

Xabier Gil

Bigarren Biolina

Bakarlaria
Mikel Ibáñez

Mikel Ibáñez

Bigarren Biolina

Lehen tuttia
Marie Héloïse Arbus*

Marie Héloïse Arbus*

Bigarren Biolina

Amaia Asurmendi

Amaia Asurmendi

Bigarren Biolina

Nathalie Dabadie

Nathalie Dabadie

Bigarren Biolina

Virgile Demillac

Virgile Demillac

Bigarren Biolina

Ludwik Hamela

Ludwik Hamela

Bigarren Biolina

Anne-Marie Harmat

Anne-Marie Harmat

Bigarren Biolina

Antoni Kosc

Antoni Kosc

Bigarren Biolina

Ricardo Ruiz

Ricardo Ruiz

Bigarren Biolina

Igor Torre

Igor Torre

Bigarren Biolina

Delphine Dupuy

Delphine Dupuy

Biola

Bakarlaria
Pawel Krymer

Pawel Krymer

Biola

Bakarlaria
Monika Mazur

Monika Mazur

Biola

Lehen tuttia
Maite Abasolo

Maite Abasolo

Biola

Esther Alba

Esther Alba

Biola

Pascal Arnaud

Pascal Arnaud

Biola

Natacha Dupuy-Scordamaglia

Natacha Dupuy-Scordamaglia

Biola

Justyna Janiak-Krymer

Justyna Janiak-Krymer

Biola

Arkaitz Martínez

Arkaitz Martínez

Biola

Sergio Montero

Sergio Montero

Biola

Yann Seyrac

Yann Seyrac

Biola

Juan Ignacio Emme

Juan Ignacio Emme

Biolontxeloa

Bakarlaria
Gabriel Mesado

Gabriel Mesado

Biolontxeloa

Bakarlaria
Flore Lefevre

Flore Lefevre

Biolontxeloa

Lehen tuttia
Natalia Díaz

Natalia Díaz

Biolontxeloa

Jacek Grabe-Zaremba

Jacek Grabe-Zaremba

Biolontxeloa

Jon Larraz

Jon Larraz

Biolontxeloa

Beatriz Linares

Beatriz Linares

Biolontxeloa

Pascale Michaud

Pascale Michaud

Biolontxeloa

Ian Swedlund

Ian Swedlund

Biolontxeloa

Arkadiusz Maciejski

Arkadiusz Maciejski

Kontrabaxua

Bakarlaria
Paloma Torrado

Paloma Torrado

Kontrabaxua

Bakarlaria
Marc Sirera

Marc Sirera

Kontrabaxua

Lehen tuttia
Victor Bogdanov

Victor Bogdanov

Kontrabaxua

Mehmet Sönmez

Mehmet Sönmez

Kontrabaxua

Pierre Torrent

Pierre Torrent

Kontrabaxua

Hélène Billard-Alirol

Hélène Billard-Alirol

Flauta

Bakarlaria
Bruno Claverie

Bruno Claverie

Flauta

Bakarlaria
Ander Erburu

Ander Erburu

Flauta

Oihana Kontxeso

Oihana Kontxeso

Flauta

Óscar Diago

Óscar Diago

Oboea

Bakarlaria
Javier Lecumberri

Javier Lecumberri

Oboea

Bakarlaria
Pascal Laffont

Pascal Laffont

Oboea

Hervé Michaud

Hervé Michaud

Oboea

Luis Cámara

Luis Cámara

Klarinetea

Bakarlaria
Juan Navarro

Juan Navarro

Klarinetea

Bakarlaria
Stéphane Langlois

Stéphane Langlois

Klarinetea

Sara Zufiaurre

Sara Zufiaurre

Klarinetea

Marco Caratto

Marco Caratto

Fagota

Bakarlaria
François Proud

François Proud

Fagota

Bakarlaria
Yuan Dai

Yuan Dai

Fagota

Anne Charlotte Lacroix

Anne Charlotte Lacroix

Fagota

Marcos Cruz Pardeiro

Marcos Cruz Pardeiro

Tronpa

Bakarlaria
Adrián García Carballo

Adrián García Carballo

Tronpa

Bakarlaria
Cristian Palau

Cristian Palau

Tronpa

Bakarlaria
Ignacio Sánchez*

Ignacio Sánchez*

Tronpa

Hirugarren tronpa - Bakarlari laguntza
Jean-Luc Casteret

Jean-Luc Casteret

Tronpa

Xabier Sarasa

Xabier Sarasa

Tronpa

Salvador Tudela

Salvador Tudela

Tronpa

Didier Bousquet

Didier Bousquet

Tronpeta

Bakarlaria
Bernabé García

Bernabé García

Tronpeta

Bakarlaria
Jesús Castillo

Jesús Castillo

Tronpeta

Miguel Echepare

Miguel Echepare

Tronpeta

Arnaud Mandoche

Arnaud Mandoche

Tronboia

Bakarlaria
Christophe Sánchez

Christophe Sánchez

Tronboia

Bakarlaria
Frédéric Boulan*

Frédéric Boulan*

Tronboia

Daniel Ruibal

Daniel Ruibal

Tronboia

Tronboi baxua
Oscar Abella

Oscar Abella

Tuba

Bakarlaria
Igor Arostegi

Igor Arostegi

Perkusioa

Bakarlaria
Anthony Lafargue

Anthony Lafargue

Perkusioa

Bakarlaria
Héctor Marqués

Héctor Marqués

Perkusioa

Bakarlaria
Irene Rodríguez*

Irene Rodríguez*

Perkusioa

Bakarlari-laguntza
Xabier Peña

Xabier Peña

Perkusioa

Iván Bragado

Iván Bragado

Harpa

Solista
Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Apirila

1 Al
2 Ar
3 Az
4 Og
5 Or
6 Lr
7 Ig
8 Al
9 Ar
10 Az
11 Og
12 Or
13 Lr
13 apirila, 2024 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 12. Matinéea: Euskal Herriko Gazte Abesbatza Donostia Sarrerak erosi
12. Matinéea: Euskal Herriko Gazte Abesbatza
13 apirila, 2024 Larunbata, 18:00 h.
Musika Gela Misterioa Donostia Sarrerak erosi
Misterioa
14 Ig
14 apirila, 2024 Igandea, 18:00 h.
Musika Gela Misterioa Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Misterioa
15 Al
16 Ar
17 Az
18 Og
18 apirila, 2024 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Die Ersten Menschen Robert Treviño Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
Die Ersten Menschen
19 Or
20 Lr
20 apirila, 2024 Larunbata, 19:00 h.
Abonu Denboraldia Die Ersten Menschen Robert Treviño Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
Die Ersten Menschen
21 Ig
22 Al
23 Ar
24 Az
25 Og
26 Or
26 apirila, 2024 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Mozart / Bruckner Marie Jacquot Vitoria/Gasteiz Sarrerak erosi
Mozart / Bruckner
27 Lr
27 apirila, 2024 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 13. Matinéea: Aurora Laukotea Donostia Sarrerak erosi
13. Matinéea: Aurora Laukotea
28 Ig
29 Al
29 apirila, 2024 Astelehena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Mozart / Bruckner Marie Jacquot Pamplona/Iruña Sarrerak erosi
Mozart / Bruckner
30 Ar
30 apirila, 2024 Asteartea, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Mozart / Bruckner Marie Jacquot Bilbao/Bilbo Sarrerak erosi
Mozart / Bruckner