Orkestra

Musikariak

Waldemar Machmar

Waldemar Machmar

Lehen Biolina

Kontzertino-laguntza
Xabier de Felipe

Xabier de Felipe

Lehen Biolina

Lehen tuttia
José Ignacio Aizpiri

José Ignacio Aizpiri

Lehen Biolina

Inmaculada Aramburo

Inmaculada Aramburo

Lehen Biolina

Laura Balboa

Laura Balboa

Lehen Biolina

Irene Echeveste

Irene Echeveste

Lehen Biolina

Marie Gaillard

Marie Gaillard

Lehen Biolina

Alexandre Kozouline

Alexandre Kozouline

Lehen Biolina

Óscar López

Óscar López

Lehen Biolina

Maite Menéndez

Maite Menéndez

Lehen Biolina

Larraitz Oiartzabal

Larraitz Oiartzabal

Lehen Biolina

Ortzi Oihartzabal

Ortzi Oihartzabal

Lehen Biolina

Itziar Prieto

Itziar Prieto

Lehen Biolina

Maialen Rezabal

Maialen Rezabal

Lehen Biolina

Cristina Vértiz

Cristina Vértiz

Lehen Biolina

Hurrengo ekitaldiak

Kontzertuak eta Sarrerak Azaroa

1 Ar
2 Az
3 Og
4 Or
5 Lr
6 Ig
7 Al
8 Ar
9 Az
10 Og
11 Or
11 azaroa, 2022 Ostirala, 19:30 h.
Bestelako jarduerak EITB 40: Batzen Gaituen Musika Donostia / San Sebastián
EITB 40: Batzen Gaituen Musika
12 Lr
12 azaroa, 2022 Larunbata, 18:00 h.
Musika Gela Durango: Euskadiko Orkestra Cirkus Durango
Durango: Euskadiko Orkestra Cirkus
13 Ig
14 Al
15 Ar
16 Az
17 Og
18 Or
19 Lr
20 Ig
21 Al
21 azaroa, 2022 Astelehena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Carmina Burana Pablo González Vitoria/Gasteiz
Carmina Burana
22 Ar
22 azaroa, 2022 Asteartea, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Carmina Burana Pablo González Pamplona/Iruña
Carmina Burana
23 Az
23 azaroa, 2022 Asteazkena, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Carmina Burana Pablo González Bilbao/Bilbo
Carmina Burana
24 Og
24 azaroa, 2022 Osteguna, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Carmina Burana Pablo González Donostia / San Sebastián
Carmina Burana
25 Or
25 azaroa, 2022 Ostirala, 19:30 h.
Abonu Denboraldia Carmina Burana Pablo González Donostia / San Sebastián
Carmina Burana
26 Lr
26 azaroa, 2022 Larunbata, 11:00 h.
Miramongo Matinéeak 4. Matinéea: Belharra Donostia / San Sebastián
4. Matinéea: Belharra
27 Ig
28 Al
29 Ar
30 Az