Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Konpromiso soziala
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2023-10
2023-11
2023-12
2024-01
2024-02
2024-03
2024-04
2024-05
2024-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Musika Gela
Hiria
Guztiak
Donostia
Sarreren informazioa
07
urria, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
1. Matinéea: Cadenza Taldea
Anthony Lafargue
Donostia
14
urria, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
2. Matinéea: Bikoitz
Donostia
28
urria, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
3. Matinéea: Buys Ensemble
Donostia
18
azaroa, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
4. Matinéea: Miramon Brass
Donostia
02
abendua, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
5. Matinéea: Subito
Donostia
16
abendua, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
6. Matinéea: Alfonso Gómez
Donostia
13
urtarrila, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
7. Matinéea: Ritmus Laukotea
Donostia
10
otsaila, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
8. Matinéea: Landarbaso Abesbatza
Donostia
24
otsaila, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
9. Matinéea: Belharra
Donostia
09
martxoa, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
10. Matinéea: Emilia Hirukotea
Donostia
23
martxoa, 2024
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
11. Matinéea: Aeolia Ensemble
Donostia
Miramongo Matinéeak
Euskadiko Orkestraren Miramongo egoitza beste Denboraldi batez, ...
Informazio gehiago
All Zikloak/miramongo matineeak 5, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-kontzertuak-eta-sarrerak page-kontzertuak-eta-sarrerak-all page-kontzertuak-eta-sarrerak-all-miramongo-matineeak-5 i18n-eu lang-eu section-kontzertuak-eta-sarrerakklasesFin