Eduki nagusira joan
Berriak
Prentsa
Buletina
Kontaktua
Kontzertuak eta Sarrerak
Sarreren informazioa
Abonuak
Abonu bat hartu; zergatik?
Abonamendu motak
Abonu berriak
Abonamenduak berritzea
Gure egoitzak
Orkestra
Herrialde-mailako orkestra bat
Robert Treviño, zuzendari titularra
Musikariak
Administrazioa
Gure egoitzak
Aula Jordá Gela
Orkestran lan egitea
Konpromiso soziala
Gardentasuna
Musika Gela
Musika Gela, gune irekia
Familiak
Eskolak
Bazterketarik gabeko musika
Ikusi eta entzun
Diskografia
Euskal Konpositoreen Bilduma
Kontzertuak
Bideoak
Argazki-galeriak
Laguntza eta mezenasgoa
Laguntza
Mezenasgoa
eu
es
en
fr
Hilabetea
Hurrengo ekitaldiak
Denboraldi guztia
2023-06
2023-08
2023-09
2023-10
2023-11
2023-12
2024-01
2024-02
2024-03
2024-04
2024-05
2024-06
Zikloa
Guztiak
Abonu Denboraldia
Bestelako jarduerak
Miramongo Matinéeak
Musika Gela
Hiria
Guztiak
Vitoria/Gasteiz
Errenteria
Durango
Bilbao/Bilbo
Pamplona/Iruña
Donostia / San Sebastián
Linz
Bilbao
Donostia
Arantzazu
Salzburgo
Sarreren informazioa
19
ekaina, 2023
Astelehena, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
BBVA Fundazioaren Jakintzaren Mugak Sariak
Bilbao/Bilbo
18
abuztua, 2023
Ostirala, 20:00
h.
Bestelako jarduerak
Musika Hamabostaldia: 8. Sinfonia 'Milakoena'
Robert Treviño
Donostia / San Sebastián
13
iraila, 2023
Asteazkena, 19:30
h.
Bestelako jarduerak
II. RenHacer Jaialdia
Ramón Tebar
Donostia
16
iraila, 2023
Larunbata, 19:00
h.
Bestelako jarduerak
II. RenHacer Jaialdia
Ramón Tebar
Arantzazu
23
iraila, 2023
Larunbata, 12:00
h.
Bestelako jarduerak
Zinemaldia: Kontzertua & Proiekzioa
Juanjo Ocón
Donostia / San Sebastián
29
iraila, 2023
Ostirala, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Mahler 3
Robert Treviño
Vitoria-Gasteiz
30
iraila, 2023
Larunbata, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Mahler 3
Robert Treviño
Bilbao
02
urria, 2023
Astelehena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Mahler 3
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián A
03
urria, 2023
Asteartea, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Mahler 3
Robert Treviño
Pamplona-Iruña
04
urria, 2023
Asteazkena, 19:30
h.
Abonu Denboraldia
Mahler 3
Robert Treviño
Donostia-San Sebastián B
07
urria, 2023
Larunbata, 11:00
h.
Miramongo Matinéeak
1. Matinéea: Cadenza Taldea
Anthony Lafargue
Donostia
Musika Gela
“Artearen komedia”-ren magia eta sormena eta bere ahalmen eraldatzailea dira Musika Gelaren propo...
Informazio gehiago
All, Kontzertuak eta Sarrerak
Hurrengo ekitaldiak
Sergei Prokofiev: Alexander Nevski
Sergei Prokofiev
Benjamin Britten: Peter Grimes. Four Sea Interludes
Benjamin Britten
Saskia Venegas: At the Aegean Shores
Saskia Venegas
Sergei Rachmaninoff: Concierto para piano nº2
Sergei Rachmaninoff
Richard Strauss: Aus Italien
Richard Strauss
Sergei Rakhmaninov: 3. Sinfonia
Sergei Rakhmaninov
Antonio Lauzurika: Chillida-Elogios
Antonio Lauzurika
Joseph Haydn: 8. Sinfonia, 'Gaua'
Joseph Haydn
Gustav Mahler: 1. Sinfonia, 'Titan'
Gustav Mahler
Aaron Copland: Preamble for a Solemn Occasion
Aaron Copland
Maurice Ravel: Concerto en Sol
Maurice Ravel
Manuel de Falla: Hiru puntako kapela. Ballet osoa
Manuel de Falla
Gabriel Pierné: Ramuntcho. Obertura
Gabriel Pierné
Johannes Brahms: Biolinerako kontzertua
Johannes Brahms
Dmitri Xostakovitx: 6. Sinfonia
Dmitri Xostakovitx
idiomaIniteuidiomaFin
klasesInithtml not-front not-logged-in no-sidebars page-conciertos-y-entradas page-conciertos-y-entradas-all page-conciertos-y-entradas-all-matinees-miramon-5 page-conciertos-y-entradas-all-matinees-miramon-5-donostia---san-sebastian i18n-eu lang-eu section-conciertos-y-entradasklasesFin